25 - lecie FIRMY FAGUMIT

 

Rok 2019 jest dla nas wyjątkowy! FAGUMIT Sp. z o.o. obchodzi 25-lecie działalności!

25 lat istnienia na rynku uczciliśmy uroczystą galą, zorganizowaną w wyjątkowym miejscu: na Zamku Książ w Wałbrzychu.

Spotkanie jubileuszowe przebiegło w bardzo serdecznej i uroczystej atmosferze. W trakcie części formalnej Prezes Zarządu, Dyrektor Zbigniew Górecki wspominał minione lata i opisywał rozwój firmy od momentu jej powstania. Następnie wyróżnił specjalnymi statuetkami i dyplomami zaproszonych partnerów, którzy przez lata mieli wpływ na obecną pozycję firmy i z którymi łączą nas pozytywne, nie rzadko wręcz przyjacielskie relacje.

Część oficjalna została zakończona uroczystą kolacją, po której goście w mniej formalnej atmosferze mogli potańczyć, porozmawiać i cieszyć się swoim towarzystwem.

Drugiego dnia mieliśmy okazję wspólnie zwiedzić wspaniały Zamek i poznać jego niezwykłą historię.

Jesteśmy wdzięczni Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Spotkanie w tak szerokim gronie i w tak ważnej dla nas chwili było niezwykłym przeżyciem. Uroczystość 25-lecia była okazją do sięgnięcia myślami w przeszłość, przywołania w pamięci zdarzeń i ludzi, którzy współtworzyli historię firmy. Jednak jest to również impuls do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.

 

DZIĘKUJEMY!